Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni

rekrutacja@wsaib.pl

WSAiB

Oferta edukacyjna

Wyższa Szkoła im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni to pierwsza niepubliczna uczelnia na Pomorzu. Od dwóch dekad kształci elity polskiego biznesu, prawników, kadrę zarządzająca i specjalistów z zakresu logistyki i bezpieczeństwa.

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni, w ciągu wielu lat swojej działalności zyskała miano solidnej marki, rozpoznawalnej na rynku edukacyjnym i wysoko cenionej na rynku pracy.

WSAiB w GdyniMieścimy się w Gdyni, bo jesteśmy tacy jak Gdynia – nowocześni i młodzi duchem. Podobnie jak nasz patron, wolimy wyznaczać standardy zamiast im dorównywać.

W odpowiedzi na zmieniające się na rynku trendy, regularnie wprowadzamy do naszej oferty nowości. Na taki dynamizm może pozwolić sobie tylko uczelnia prywatna, bo my cenimy sobie niezależność. Nasz wysiłek został doceniony w rankingu tygodnika Wprost, który WSAiB wymienia jako najlepszą niepubliczną uczelnię na Pomorzu i czwartą w kraju.

W naszej ofercie znajdują się studia stacjonarne i niestacjonarne (dzienne i zaoczne). Obecnie do wyboru jest ponad 30 specjalności na 8 kierunkach. Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu posiada uprawnienia do nadawania tytułu licencjata, inżyniera oraz magistra, prowadzi seminarium doktorskie. Poza tradycyjną ofertą, proponujemy również studia podyplomowe oraz kursy na aplikacje prawnicze, a także studia z wykładowym językiem angielskim.

Studia I stopnia

• bezpieczeństwo wewnętrzne
  • finanse i rachunkowość
  • administracja
  • zarządzanie
  • logistyka
  • pedagogika społeczna
  • transport

Studia II stopnia

• bezpieczeństwo wewnętrzne
  • administracja
  • zarządzanie

Studia jednolite magisterskie

Studia w języku angielskim

• International Management 1st level
  • International Management 2nd level

Studia podyplomowe

Uczelnia w swojej ofercie posiada 19 kierunków studiów podyplomowych w tym studia dofinansowane

Seminarium doktorskie

• Seminarium doktorskie dla prawników

Wyższa Szkoła Administracji i BiznesuWSAiB położone jest w centrum Gdyni, przy głównym węźle komunikacyjnym. Siedziba Uczelni znajduje się zaledwie 2 minuty od przystanku kolejki podmiejskiej SKM Wzgórze Św. Maksymiliana i 4 minuty od głównych arterii – ulicy Władysława IV i Świętojańskiej. Wszystkie zajęcia odbywają się w jednym gmachu. Do dyspozycji studentów i wykładowców są nowoczesne aule wykładowe, laboratoria komputerowe, bezprzewodowy dostęp do internetu, biblioteka, restauracja oraz darmowy parking bezpośrednio przy budynku Uczelni.

Jedna myśl nt. „Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni

1. Hosting Italia

Wyzsza Szkola Administracji i Biznesu w Gdyni, w ciagu wielu lat swojej dzialalnosci zyskala miano solidnej marki, rozpoznawalnej na rynku edukacyjnym i wysoko cenionej na rynku pracy.