Uczelnia Łazarskiego zaprasza na studia

tel. 22 5435430, 22 5435501
e-mail: rekrutacja@lazarski.edu.pl
www.lazarski.pl

Chcesz ukończyć prestiżowe studia, które zagwarantują Ci pewny sukces w pracy zawodowej?

Łazarski to Twoja uczelnia!

Sami osiągamy sukcesy i uczymy, jak to robić w międzynarodowym biznesie i świecie prawniczym.

Jesteśmy jedną z najstarszych niepublicznych szkół wyższych w Polsce.

Od przeszło 20 lat nieustannie się rozwijamy. Naszemu doświadczeniu zaufało już ponad 30 tysięcy absolwentów. Innowacyjną na rynku ofertą wciąż przyciągamy nowych.

Od lat utrzymujemy się w czołówce najważniejszych rankingów w Polsce.

Jesteśmy najlepszą polską uczelnią w międzynarodowym rankingu U-Multirank przygotowywanym na zlecenie Komisji Europejskiej. Ponadto znajdujemy się prestiżowym gronie 8% najwyżej ocenionych uczelni z całego świata

Nasz Wydział Prawa szczyci się I miejscem wśród wydziałów prawa uczelni niepublicznych w rankingach “Dziennika Gazety Prawnej” i “Rzeczpospolitej”.

Nasz Wydział Ekonomii plasuje się na I miejscu ratingu magazynu Brief mierzącego przygotowanie absolwentów do wejścia na rynek pracy.

KSZTAŁCIMY KOMPLEKSOWO

Wierzymy w ideę uczenia się przez całe życie. Dlatego zapewniamy możliwości rozwoju na każdym etapie edukacji i ścieżki zawodowej:

Oferta edukacyjna uczelni

UCZYMY PRZEZ DOŚWIADCZENIE

• Programy studiów przygotowujemy w stałej współpracy z najlepszymi praktykami biznesu i prawa. Nad każdą nową specjalnością czuwa ekspert-mentor w danej dziedzinie. Powołaliśmy Radę Biznesu, która stale dba o to, by zakres merytoryczny naszych studiów zawsze odpowiadał aktualnym wymaganiom rynku. Dzięki temu mamy pewność, że uczysz się tego, co rzeczywiście wykorzystasz w przyszłej pracy zawodowej.
  • Zajęcia prowadzimy interaktywnie – warsztaty, studia przypadków czy gry symulacyjne dają możliwość nauki przez doświadczenie. W ten sposób rozwijasz praktyczne umiejętności już na studiach! Wolisz wcielić się w rolę adwokata czy prokuratora? Weź udział w symulacji procesu na naszej własnej sali sądowej.

MAMY CENIONYCH WYKŁADOWCÓW

Grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

Szczycimy się uznanymi nazwiskami w świecie naukowym:

• sędzia Jerzy Stępień, były Prezes Trybunału Konstytucyjnego,
  • prof. Dariusz Rosati, były Ministrem Spraw Zagranicznych,
  • gen. prof. Stanisław Koziej, szef BBN,
  • dr hab. Robert Gwiazdowski, ekspert w dziedzinie podatków w Centrum im. Adama Smitha.

Na zajęciach spotkasz także najlepszych w świecie biznesu:

• Małgorzata Marczak z Onet.pl,
  • Maciej Ziemczonek z Grupy Allegro,
  • Andrzej Garapich z PBI,
  • Maciej Filipkowski – Samsung,
  • Wiesław Thor – Wiceprezes banku BRE.

GWARANTUJEMY SUKCES ZAWODOWY

• Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywasz podczas płatnych staży i praktyk,  które Ci zapewniamy. Realizujesz projekty w naszych firmach partnerskich, od których otrzymujesz referencje lub listy polecające.
  • Już na studiach możesz uzyskać branżowe certyfikaty i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Swoje kompetencje prawnicze potwierdzisz prestiżowym certyfikatem Center for Inernational Legal Skills w Salzburgu. Świat biznesu otworzy Ci Certyfikat Prince, jeśli chcesz profesjonalnie zarządzać  projektami w firmach.
  • Przez Biuro Praktyk i Karier aktywnie wspieramy w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, prowadzimy warsztaty i doradztwo zawodowe. Dzięki temu 76,1% naszych studentów znajduje pracę jeszcze w trakcie studiów!

JESTEŚMY UCZELNIĄ MIĘDZYNARODOWĄ

• Światową atmosferę poczujesz studiując w Łazarskim na co dzień. Aż 14% naszych wykładowców to zagraniczni eksperci, a 20% naszych studentów to obcokrajowcy z blisko 40 krajów.
  • Współpracujemy z ponad 90 uczelniami na całym świecie. W ramach programu Erasmus+ możesz otworzyć się na nowe kraje i inne kultury. Oferujemy nie tylko wymianę studencką, ale również zagraniczne praktyki i staże.
  • Nasze anglojęzyczne programu studiów tworzymy wspólnie z Boston University i Coventry University. Dzięki temu studiując jeden wybrany kierunek zdobywasz aż dwa dyplomy – polski i brytyjski.
  • W Studium Języków Obcych Studium Języków możesz uczyć się angielskiego, niemieckiego, francuskiego, tureckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego czy nawet chińskiego. Tu zdobędziesz również certyfikaty językowe: TOEFL, TOLES, TOIC, TELC i TFI.

DBAMY O NASZYCH STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW

• Umożliwiamy indywidualny tok studiów, dzięki któremu połączysz studia, pracę i swoje pasje. Samodzielnie ułożysz swój plan zajęć skoncentrujesz się na przedmiotach, które najbardziej Cię interesują.
  • Wyróżniających się studentów obejmujemy Programem Honorowym, który wspiera rozwój ich zainteresowań.
  • W dziekanatach zawsze otrzymasz profesjonalną poradę w miłej atmosferze.
  • Prowadzimy Student Help Desk. Możesz zwrócić się z każdym studenckim problemem. Pomożemy znaleźć mieszkanie, zorganizujemy warsztaty, doradzimy w wyborze zajęć.
  • Nie pozwalamy się nudzić! Mamy 20 kół naukowych, 18 klubów zainteresowań, zespół muzyczny oraz słynne imprezy: Lazarski Night Session, Lazarski Talent Show.
  • Prężnie działający Klub Absolwenta organizuje cykliczne spotkania, dzięki którym  nasi absolwenci dalej mogą rozwijać swoje kompetencje.