Archiwa tagu: Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania

WIT – kierunek grafika

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania zaprasza na studia I stopnia na kierunku grafika

Studia I stopnia na kierunku grafika, w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie prowadzone są już od kilku lat, a dokładnie od roku akademickiego 2009/2010. Dostępne są w dwóch wygodnych trybach nauczania: stacjonarnym i niestacjonarnym.

nk = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Ostatnie lata obfitują w ogromne zapotrzebowanie na grafików. Rosnące zapotrzebowanie na kreatywną i twórczą reklamę, perfekcyjne projektowane strony internetowe zwiększają zainteresowanie tą branżą. Na rynku brakuje wyspecjalizowanych projektantów, którzy posługują się biegle najnowszym i najbardziej zaawansowanym oprogramowaniem.