Zarządzanie lotnictwem

Rzeszowska uczelnia uruchomiła kolejną edycję studiów pierwszego stopnia: zarządzanie lotnictwem – Aviation Management. Studia oferowane są w języku angielskim

30 października odbyła się uroczysta graduacja pierwszego rocznika studiów Aviation Management, prowadzonych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od 3 lat. Uroczystość uświetnił wykład dyrektora Lufthansy, która jest patronem anglojęzycznych studiów z zarządzania lotnictwem.
Studia dostępne są w uczelni od trzech lat. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jako jedyna uczelnia w Polsce i jedna z 4 w Europie prowadzi unikatowe anglojęzyczne studia Aviation Management (zarzadzanie lotnictwem).

Czytaj dalej Zarządzanie lotnictwem

Ruszyła rekrutacja na studia w SGH

Rekrutacja na studia w SGH rozpoczęta. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie uruchomiła rekrutację na studia na kierunkach: finanse i rachunkowość, metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne, International Economics oraz Management.

To tylko niektóre kierunki z oferty edukacyjnej. By rozpocząć studia w SGH należy zarejestrować się w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym, który pozostanie otwarty dla kandydatów na studia stacjonarne do 6 lipca i 12 lipca dla kandydatów na studia niestacjonarne.

Czytaj dalej Ruszyła rekrutacja na studia w SGH

Studia licencjackie w języku angielskim

Studia licencjackie w języku angielskim to nadal rzadkość w Polskich szkołach wyższych. Czemu tak się dzieje? Czy to brak kadry? Brak przygotowania programowego? Czy może brak kandydatów, którzy są zainteresowani podjęciem nauki w języku angielskim?

Wielki brat Google podpowiedział nam gdzie możemy rozpocząć studia w języku angielskim. Niestety programów jest bardzo mało i próba ich zgrupowania w dziedziny nie powiodła się. Większość z nich to unikatowe programy w skali polski, autorskie programy, które nie znajdują konkurencji w pozostałych uczelniach.

Czytaj dalej Studia licencjackie w języku angielskim