Archiwa tagu: studia dla szefów kuchni

Studia dla szefów kuchni od VIAMODA INDUSTRIAL

Nowe studia pierwszego stopnia dla szefów kuchni startują w VIAMODA INDUSTRIAL Szkoła Wyższa w Warszawie. Food Design – to nowy kierunek w szkole VMI Culinary School

Studia przeznaczone są dla przyszłych szefów kuchnimenedżerów restauracjidziennikarzy kulinarnych i innych fachowców pracujących w przemyśle gastronomicznym.

FFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

W Radzie Programowej VMI Szkoły Kulinarnej zasiadają: Barbara i Piotr Adamczewscy, Paweł Oszczyk, Hanna Szymanderska, Karol Okrasa, Wojciech Bońkowski, Sebastian Krauzowicz, Jan Babczyszyn, Bogdan Gałązka, Artur Moroz, Jarosław Dumanowski, Daniel Pawełek oraz Monika Kucia, która jest jednocześnie dyrektorem ds. rozwoju VMI Szkoły Kulinarnej.