Studenci opanują nadmorskie Łazy

Prawie 1300 studentów pierwszego roku z całej Polski weźmie udział w tegorocznym Campusie Studenckim w nadmorskich Łazach. Wśród poznańskich uczelni najwięcej będzie studentów z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Campus rozpocznie się we wtorek 5 września i potrwa do niedzieli.

Podczas spotkania studenci będą mieli okazję poznać się ze sobą i zaadaptować do studenckiego środowiska. Campus to szansa na znalezienie nowych przyjaciół, zainteresowań, poszerzenia swojej wiedzy oraz uczestniczenia w dziesiątkach warsztatów i szkoleń.

W tym roku studenci będą uczyć się tańczyć, zagrają w football amerykański i wezmą udział w warsztatach kabaretowych. Zaplanowano też koncerty muzyczne i wspólne zabawy. Studentów odwiedzą władze rektorskie poszczególnych uczelni.

Grupa ok. 400 osób z UAM wyruszy do Łaz wspólnie, 8 autokarami. Zbiórka we wtorek 5 września o godz. 06:30 na Placu Mickiewicza.