Podpisanie porozumienia pomiędzy MNiSW i MON

Zapraszamy na briefing prasowy, podczas którego zostanie podpisane porozumienie w sprawie realizacji programu pilotażowego – Koncepcji edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej. Spotkanie odbędzie się 18 sierpnia 2017 r. (piątek) o godzinie 12:30 w budynku MON (sala konferencyjna, ul. Klonowa 6 w Warszawie).

Porozumienie o współpracy podpiszą:

• sekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Aleksander Bobko oraz
  • sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Michał Dworczyk.
d_width = 300; google_ad_height = 250; google_ad_format = '300x250'; google_ad_type = 'text_image'; google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Wiceministrowie  przedstawią szczegóły dotyczące  pilotażowego programu ochotniczego szkolenia studentów – pn. “Legia Akademicka”.

Wejście dziennikarzy na podstawie ważnej legitymacji prasowej do godz. 12.15.