Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Śląskim

W minioną środę, 31 maja br. o godz. 10:00 w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, Bankowa 12, I piętro, sala 144) odbyła się konferencja prasowa dotycząca rekrutacji na studia w Uniwersytecie Śląskim na rok akademicki 2017/2018.

Podczas konferencji prasowej przedstawiona została oferta edukacyjna Uniwersytetu Śląskiego na nadchodzący rok akademicki, nowości w tej ofercie, a także zaprezentowany został quiz internetowy U-kierunkuj się!, który pomoże kandydatom wybrać kierunek studiów.

W konferencji udział wzięli: prof. Ryszard Koziołek – Prorektor ds. Kształcenia i Studentów UŚ oraz Dominika Hofman – Kozłowska z Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ.