Sports Days – UE we Wrocławiu

24 kwietnia br. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędzie się Sports Days – 4-dniowy projekt stworzony dla wszystkich wrocławskich studentów przez Informacje Kulturalno-Sportową Studentów przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wydarzenie poświęcone jest aktywności fizycznej oraz rekreacji. Działacze stworzyli go aby promować zdrowy styl życia. Do wyboru są prelekcje, warsztaty oraz inne bardziej nietypowe atrakcje, takie jak ścianka wspinaczkowa czy crashball.

Program Sports Days:

• 24.04.17 – Dzień 1: Turniej Streetballu – Emocjonujące rozgrywki oraz pokazy wsadów Arka Przybylskiego.
  • 25.04.17 – Dzień 2: Trening siatkówki z Gwardią Wrocław, rozgrywki Crashball oraz różnego rodzaju prelekcje, a na koniec profesjonalny trening na siłowni z Fitness24Seven.
  • 26.04.17 – Dzień 3: Crossfit, trening boksu, turniej w kręgle, lekcje salsy i inne.
  • 27.04.17 – Dzień 4: Summer Zone – ścianka wspinaczkowa, Skimboard, Bungeerun, Fotobudka, Grill i wiele innych atrakcji.

W tym roku będą dostępne następujące prelekcje:

• Ewa Motoch “Sens, zaradność i zaangażowanie, a sukces sportowy”,
  • Athletic Development “Od ćwiczących dla ćwiczących”,
  • Dynasty Workout “Tajniki ćwiczeń z masą własnego ciała”,
  • Fitness24Seven “jak zacząć przygodę z siłownią”,
  • CrossFit Mjollir “Czym tak naprawdę jest crossfit?”,
  • Julia Fusiecka “Trening siłowy, a modelowanie kobiecej sylwetki”,
  • Marcin Held “Motywacja w sporcie”.

Z roku na rok wydarzenie zyskuje coraz większe uznanie wśród wrocławskiej  społeczności akademickiej. Pragniemy zachęcić wszystkich do aktywnych form spędzania wolnego czasu i przybliżyć wszelkie nowinki sportowe. Warsztaty, jakie przygotowujemy, są dla całej społeczności akademickiej Wrocławia.