Eksperci oraz spotkanie dotyczące Świąt Wielkiej Nocy

Serdecznie zapraszamy na briefing prasowy z Dr. Grzegorzem Odojem – etnologiem z Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji UŚ, który przedstawi tradycje kulturowe Świąt Wielkanocnych: treść oraz symbolikę zwyczajów i obrzędów, ich wymiar magiczny, prasłowiańskie i chrześcijańskie wierzenia, opowie także o symbolice zająca Wielkanocnego oraz o tradycjach Wielkanocnych na Śląsku i w Zagłębiu.

'2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Spotkanie odbędzie się jutro – 13 kwietnia br. o godz. 11:00 w Rektoracie UŚ (ul. Bankowa 12, Katowice – sala 24).