Łazarski zaprasza na otwartą konferencję o współczesnych modelach zatrudnienia

konferencja-elastyczne-formy-zatrudnienia-we-wloszech-i-w-polsce-szanse-i-zagrozenia_plakat14 listopada br. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie odbędzie się polsko-włoska konferencja pt. „Elastyczne formy zatrudnienia w Polsce i we Włoszech. Szanse i zagrożenia”. Podczas niej dyskutowane będą najbardziej palące aktualnie kwestie współczesnego rynku pracy.

Najbardziej palące aktualnie kwestie współczesnego rynku pracy to m.in. elastyczność stosunków zatrudnienia a dezintegracja ochrony prawnej czy ograniczenie regulacyjnej roli związków zawodowych. Organizatorem konferencji jest Katedra Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych oraz Prawa Medycznego Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego przy współpracy z naukowcami z włoskiego Uniwersytetu im. Aldo Moro. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła prof. Krystyna Iglicka-Okólska, rektor Uczelni Łazarskiego. Konferencja będzie miała charakter otwarty.