Drugie Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Otwarte Drzwi” dla Absolwentki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

10406904_737784329667740_1327236146378298707_nAbsolwentka kierunku Ogrodnictwo, specjalności Rośliny Ozdobne na Wydziale Biotechnologii i Ogrodnictwa na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie,  mgr inż. Agnieszka Sosna zdobyła 2-gie miejsce  w kategorii: prace magisterskie z zakresu rehabilitacji medycznej w Ogólnopolskim Konkursie „Otwarte Drzwi” organizowanym przez PFRON na najlepszą pracę magisterską.

Jej praca dyplomowa jest interesującym i nowatorskim projektem ogrodu terapeutycznego przy Ośrodku Polskiego Stowarzyszenia Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Pszczynie.

Pracę wykonała w Katedrze Roślin Ozdobnych, Wydział Biotechnologii i Ogrodnictwa pod kierunkiem dr inż. Bożeny Szewczyk-Taranek.

Więcej: www.pfron.org.pl.