Sprawdź, co możesz zyskać

Trwa jeszcze rekrutacja na studia w płockiej Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica. Ta jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w kraju co roku zaprasza na szereg ciekawych kierunków i specjalności, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku praca. Tak jest też w tym roku. Wszyscy, którzy chcą rozpocząć studia we Włodkowicu muszą się spieszyć. Ta tura przyjęć trwa do 13 sierpnia.

Od października 2016 r. we Włodkowicu będzie można podjąć studia na 6 kierunkach, z których 3 mają uprawnienia magisterskie. Proponujemy także szeroki pakiet studiów podyplomowych.

Uczelnia przygotowała w tym roku sporo nowości. Wśród nich odnaleźć można interesujące specjalności: e-administrację, administrację gospodarczą, administrację bezpieczeństwa publicznego, obronę narodową, zarządzanie wiedzą i innowacjami czy bezpieczeństwo i higienę pracy.

Bezsprzecznym hitem są dwie specjalności związane z odnawialnymi źródłami energii tj. systemy informatyczne odnawialnych źródeł energii na kierunku informatyka (studia inżynierskie) oraz zarządzanie odnawialnymi źródłami energii na kierunku zarządzanie (studia magisterskie). Włodkowic jest jedyną uczelnią w regionie oferującą podjęcie studiów dotyczących odnawialnych źródeł energii zarówno dla osób bezpośrednio po maturze, jak i absolwentów studiów I stopnia.

Duże znaczenie ma dla nas zapewnienie studentom płynności edukacyjnej. I tak np. absolwentów kierunku Informatyka zapraszamy na studia magisterskie na Grafice i mediach w edukacji lub Informatyce w zarządzaniu. Studenci z tytułem inżyniera mile widziani są na specjalności uruchomionej z myślą o nich – zarządzaniu odnawialnymi źródłami energii.

Włodkowic to nie tylko studia I i II stopnia, ale także studia podyplomowe. Rozpiętość proponowanych zakresów jest imponująca. Warto pamiętać, że oprócz świadectwa ukończenia studiów podyplomowych studenci mają możliwość bezpłatnego ukończenia wielu kursó

w w ramach toku nauczania.

Oprócz oferty edukacyjnej Włodkowic przygotował dla swoich studentów i absolwentów także ciekawy bonus – Kartę studenta i absolwenta Włodkowic Plus. Uprawnia ona do różnego rodzaju rabatów i przywilejów u Partnerów przedsięwzięcia. Karta wydawana jest przez Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku bezpłatnie na wniosek studenta/absolwenta. O Kartę ubiegać mogą się studenci i absolwenci studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Aktualna lista Partnerów znajduje się na stronie www.wlodkowic.pl.