Nagrody i wyróżnienia PWSZ Leszno

Informujemy, że w Rankingu Szkół Wyższych PERSPEKTYWY 2016 w kategorii Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych PWSZ w Polsce.

Z radością informujemy, że w Rankingu Szkół Wyższych PERSPEKTYWY 2016 w kategorii Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych PWSZ w Polsce: www.perspektywy.pl.

Nie jest

to jednak koniec sukcesów, śpieszymy donieść, iż Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie uzyskała możliwość posługiwania się znakiem „Dobra Uczelnia – Dobra Praca” w roku akademickim 2016/2017.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie brała udział w ogólnopolskim programie certyfikacji uczelni „Dobra Uczelnia – Dobra Praca” realizowanym przez Akademickie Centrum Informacyjne oraz w konkursie na „Najbardziej innowacyjną i kreatywną Uczelnię w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych”.

Otrzymana nagroda i wyróżnienie w konkursie jest kolejnym motorem do działania i jeszcze większą motywacją do rozwoju i pracy nad dostosowaniem profili kształcenia na potrzeby rynku pracy
i perspektyw zawodowych.