Uniwersytet Śląski dba o zwierzęta

Uniwersytet Śląski organizuje szereg działań charytatywnych i wspiera szlachetne inicjatywy w ramach akcji „Uniwersytet pomaga”. W związku z upałami uczelnia zorganizowała akcję na rzecz zwierząt. Przed budynkami wydziałów, instytutów i akademików wystawione zostały miski z wodą dla czworonogów.

_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Upalne dni są groźne nie tylko dla ludzi, ale i dla zwierząt. Nieograniczony dostęp do świeżej, czystej wody pomoże zwierzętom, również tym wolno żyjącym, przetrwać falę upałów. Pamiętajmy, by w gorące dni nie pozostawiać naszych czworonogów w nasłonecznionych miejscach lub w zamkniętych samochodach.