Ruszyła rekrutacja na UKW. Prawie 50 kierunków studiów, w tym cztery nowe

6 czerwca ruszyła rekrutacja na studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Wojskoznawstwo, lingwistyka stosowana: język rosyjski z językiem chińskim, zarządzanie przyrodą oraz zarządzenia kryzysowe w środowisku, to nowości w ofercie edukacyjnej UKW. Wśród hitów rekrutacyjnych pozostają ekonomia, psychologia, rewitalizacja dróg wodnych czy humanistyka drugiej generacji. Nieustanną popularnością cieszą się również filologie obce.

Przypominamy, że na UKW można studiować niezależnie od wieku. Osoby aktywne zawodowo, zainteresowane studiami stacjonarnymi mogą w ramach programu Pracuj i Studiuj wybrać jeden z czterech kierunków – kulturoznawstwo, informację naukową i bibliotekoznawstwo, politologię lub regionalistykę europejską i uczęszczać na zajęcia w godzinach popołudniowych. Zachowują tym samym wszystkie przywileje studiów w trybie stacjonarnym i w czasie rekrutacji obowiązują ich dokładnie te same zasady.

Rejestracja na studia odbywa się za pośrednictwem strony www.rekrutacja.ukw.edu.pl. Pierwszy etap zakończy się 10 lipca – to ostatni dzień zapisów dla kandydatów na studia I stopnia stacjonarne oraz jednolite magisterskie. Ci, którzy myślą o studiach niestacjonarnych lub II stopnia mają czas do 11 września.

Szczegółowy harmonogram oraz pełna oferta rekrutacyjna znajdują się na stronie www.rekrutacja.ukw.edu.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 4 =