Siedem nowych kierunków na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie

1 czerwca ruszy elektroniczna rekrutacja na studia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Na stronie internetowej: www.rekrutacja.ur.krakow.pl znajdują się aktualne informacje na temat naboru na studia.

W tym roku na Uniwersytecie Rolniczym w ofercie edukacyjnej na studia I i II stopnia znalazły się 33 kierunki i 62 specjalności. Na studiach stacjonarnych I i II stopnia limit przyjęć wynosi 3721 miejsc (w roku ubiegłym – 3564 miejsca), z czego 2243 miejsca na studiach I stopnia, 1403 miejsca na studiach II stopnia i 75 miejsc na studiach jednolitych magisterskich. Oferowanych będzie też siedem nowości.

TERMIN REKRUTACJI:

Rekrutacja na studia stacjonarne I

stopnia potrwa od 1 czerwca do 11 lipca, na studia stacjonarne II stopnia od 1 czerwca do 1 sierpnia. Na kierunek Architektura Krajobrazu zaplanowano egzamin z rysunku odręcznego, który odbędzie się 13 lipca.

Rekrutacja na studia niestacjonarne I stopnia potrwa do 22 sierpnia, a na studia niestacjonarne II stopnia do 1 sierpnia (kierunki: Ekonomia, Jakość i Bezpieczeństwo Środowiska, Ochrona Środowiska) lub do 22 sierpnia (kierunek: Ogrodnictwo).

Więcej informacji: www.ur.krakow.pl.