Wystartowała rekrutacja na Politechnikę Wrocławską

Można się już rejestrować w systemie rekrutacyjnym Politechniki Wrocławskiej. Łącznie na 16 wydziałach dla chętnych na stacjonarne studia I stopnia przygotowano 7,9 tys. miejsc.

W tegorocznym naborze kandydaci mają do wyboru 44 kierunki, w tym trzy nowości – Inżynierię Zarządzania (Wydział Informatyki i Zarządzania), Inżynierię Kwantową (Wydział Podstawowych Problemów Techniki) oraz Inżynierię Elektroniczną i Komputerową (studia w jęz. angielskim – Wydział Elektroniki)*. Dodatkowo na Wydziale Chemicznym zmianie ulegnie nazwa i zakres programowy dotychczasowego kierunku Chemia. Jego nowa nazwa to Chemia i Analityka Przemysłowa.

Powiększenia oferty dydaktycznej to nie jedyna zmiana związana z rekrutacją na PWr. – Od teraz kandydaci z zagranicy mogą rejestrować się za pośrednictwem specjalnego portalu jsos.pwr.edu.pl – mówi Anetta Stypułkowska, kierownik Działu Rekrutacji PWr. Wyjaśnia, że został on przygotowany zarówno w języku polskim, jak i angielskim. – Dzięki temu każdy kandydat, który nie zna naszego języka, będzie mógł zapoznać się z ofertą rekrutacyjną i wybrać dokładnie taki kierunek, jaki go interesuje. Chcemy w ten sposób ułatwić zagranicznym studentom przejście przez procedurę rekrutacyjną  – tłumaczy Anetta Stypułkowska.

r_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Informacje o terminach i zasadach rekrutacji można poczytać na stronie www.rekrutacja.pwr.edu.pl.

Zapraszamy także do obejrzenia najnowszego filmu promującego studia na Politechnice Wrocławskiej www.youtube.com.

Więcej informacji: www.pwr.edu.pl.