Ruszyła 6 edycja Akademii Menadżera

1 kwietnia 2016 r. rozpoczęła się rekrutacja do VI edycji Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju. Zgłoszenia przyjmowane będą do 13 maja 2016 r. pod adresem e-mail: akademia@gdos.gov.pl.Szósta edycja Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju odbędzie się w drugiej połowie lipca 2016 r. i weźmie w niej udział 24 uczestników wybranych spośród studentów, którzy prześlą wypełnione formularze zgłoszeniowe. Następnie 50 osób, których zgłoszenia otrzymają najwyższe oceny, zostanie zaproszonych do II etapu rekrutacji, w którym zostaną poproszeni o przygotowanie pracy w formie rozprawki.

Zajęcia w ramach Akademii odbędą się w Warszawie i okolicach. Organizator zapewni uczestnikom wyżywienie, zakwaterowanie, materiały szkoleniowe i ubezpieczenie. Uczestnicy będą musieli jedynie na własny koszt dotrzeć do miejsca zakwaterowania pierwszego dnia.

Akademia Menedżera Zrównoważonego Rozwoju to pięć dni intensywnego treningu menedżerskiego, warsztatów szkoleniow

ych i spotkań przeznaczonych dla studentów, organizowanych przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. Celem działań jest zwiększenie świadomości i wiedzy w zakresie zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i ekonomicznego studentów w Polsce oraz wyszkolenie przyszłych menedżerów, którzy swoją pracą będą wcielać w życie ideę zrównoważonego rozwoju. W Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju mogą wziąć udział pełnoletni studenci uczelni państwowych i prywatnych, studiów stacjonarnych, i niestacjonarnych, którzy w momencie trwania Akademii nie ukończyli 26. roku życia.

Więcej informacji: www.projekty.gdos.gov.pl.