Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS

Ogłaszono piętnastą już edycję tego największego i najbardziej prestiżowego konkursu dla młodych inżynierów. Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS jest wiodącym konkursem w Polsce. Termin zgłaszania projektów: 31 sierpnia 2016 r.

Od 2001 roku DPS Software (dawniej jako CNS Solutions) nagradza zdolnych studentów za ich innowacyjne, kreatywne i nowoczesne projekty. Więc jeżeli interesujesz się projektowaniem 3D, piszesz pracę inżynierską lub magisterską i wykorzystujesz w niej SOLIDWORKS, jesteś członkiem koła naukowego lub zespołu biorącego udział w budowie pojazdu czy samolotu to zgłoś się do konkursu.

W tej edycji, po raz pierwszy w historii konkursu, nagrodą za najlepszy projekt jest profesjonalna drukarka 3D od MonkeyFab! Już dziś zacznij projektować bo może to właśnie TY wydrukujesz swój model na własnej drukarce 3D!

Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS  – ważne daty:

• start konkursu: 25 marca 2016
  • termin zgłaszania proj
    ektów: 31 sierpnia 2016
  • termin nadsyłania prac: 15 września 2016
  • ogłoszenie wyników: 7 października 2016
  • czas i miejsce wręczenia nagród: Konferencja DPS Forum (październik 2016)

Co możesz zaprojektować? Dosłownie wszystko, ogranicza Was jedynie wyobraźnia. Od produktów codziennego użytku, mebli, narzędzi po skomplikowane maszyny, pojazdy.  Wykorzystaj szansę jaką daje Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS. Przyszły pracodawca z pewnością doceni Twoją kreatywność, aktywność i zaangażowanie w dodatkowe działania.

Więcej informacji: www.dps-software.pl.