Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku: Wykład Otwarty

W dniu 19 marca 2016 r. w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku w ramach przedmiotu Podstawy przedsiębiorczości obędzie się mędzywydziałowy wykład otwarty. Tematem wykładu będą Ubezpieczenia społeczne niezbędne w prowadzeniu firmy i codziennym życiu każdego człowieka.

Wykład poprowadzą:

• Barbara Smardzewska-Czmiel – Rzecznik prasowy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, oddziału płockiego,
  • Kamila Jastrzębowska – Naczelnik Wydziału Organizacji i Analiz Oddziału ZUS w Płocku.

Temat wykładu: Ubezpieczenia społeczne niezbędne w prowadzeniu f

irmy i codziennym życiu każdego człowieka. Zapraszamy do sali 6, budynek E, Wydział Administracji  – od godz. 11:40, Wydział Pedagogiczny – od godz. 13:30. Wykład ma charakter otwarty i mogą w nim uczestniczyć wszyscy studenci SWPW, a także osoby spoza uczelni.

Tego samego dnia w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku wszyscy zainteresowani będą mogli odwiedzić stanowisko ZUSBędą oni mieli możliwość założenia swojego profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE).

Więcej informacji: www.wlodkowic.pl.