Program kariera – prestiżowy program płatnych staży

Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę? Jesteś gotowy zmierzyć się z realnymi wyzwaniami, zaangażować się w pracę organizacji, wyznaczyć i konsekwentnie dążyć do realizacji celów? Jesteś kreatywny, odpowiedzialny, nie boisz się pracowitości i podejmowania trudnych decyzji? – Program Kariera jest właśnie dla takich ludzi jak TY!!!

='http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js'>

Program Kariera to prestiżowy program płatnych staży realizowany przez Polską Radę Biznesu i przeznaczony dla studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy w dniu startu Programu nie mają ukończonego 30 roku życia. Na zwycięzców w każdej edycji czekają staże w czołowych i najbardziej pożądanych na rynku firmach.

Od 16 lutego 2016 r. do 31 maja 2016 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach 13. edycji akcji Program Kariera.

Jak aplikować? Szczegóły: www.programkariera.pl