Nowy kierunek studiów: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie uruchamia od października 2016 roku nowy kierunek studiów – Psychofizyczne kształtowanie człowieka, specjalności: TRENER OSOBISTY oraz REKREACJA PSYCHORUCHOWA.

Rekrutacja ruszy 1 czerwca 2016 roku. Jest to pierwszy w Polsce nowatorski kierunek studiów łączący całą wiedzę potrzebną do pracy jako trener osobisty w siłowniach, klubach fitness, ośrodkach wypoczynkowych.

5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Jeśli chcesz wiedzieć jak skutecznie prowadzić trening psychofizyczny każdego człowieka, tak aby osiągnąć wspólny sukces – ten kierunek jest właśnie dla Ciebie!

Studia będą trwały 3 lata (6 semestrów) i zakończą się uzyskaniem tytułu licencjata. Dotyczy to zarówno studiów stacjonarnych (dziennych), jak i niestacjonarnych (zaocznych).

Więcej szczegółów na stronie rekrutacji: www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl