Ostatni dzwonek na studia we Wrocławiu

Uniwersytet Przyrodniczy we WrocławiuDodatkowy nabór na studia stacjonarne I stopnia na 7 kierunków studiów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu już trwa!

Trwa rejestracja na studia stacjonarne I stopnia na kierunkach: agrobiznes, biotechnologia stosowana roślin, medycyna roślin, ochrona środowiska, ogrodnictwo, rolnictwo oraz technika rolnicza i leśna. W trakcie tej rejestracji mogą pojawić się informacje o uruchomieniu naboru na kolejne kierunki studió w stacjonarnych.

Rejestracja trwa do 25 września. Na kandydatów czeka około 100 wolnych miejsc.

Od 11 lipca trwa rejestracja na 10 kierunków studiów niestacjonarnych I stopnia. Można się rejestrować na kierunki: biologia, zootechnika, budownictwo, geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna, inżynieria środowiska, ekonomia, ochrona środowiska, rolnictwo oraz technika rolnicza i leśna.

Rejestracja kandydatów na studia niestacjonarne I stopnia potrwa do 25 września.

W dniach 22 do 25 września odbędzie się dodatkowy nabór na stacjonarną ekonomię II stopnia.

Trwa też rekrutacja na 11 kierunków

studiów niestacjonarnych II stopnia, która zakończy się 25 września (wyjątkowo dla kierunków biologia i zootechnika – 24 września).

Szczegółowy terminarz rekrutacji można znaleźć pod adresem:

Poznaj uczelnię: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Źródło: materiały prasowe, www.up.wroc.pl