Nowości w ofercie edukacyjnej

17 marca 2014 r. ruszyła rekrutacja na semestr letni na studia w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.

Nowością w ofercie WSAiB są studia biznesowe (I stopnia) prowadzone w języku angielskim International Management. To oferta edukacyjna dostępna zarówno dla Polaków jak i obcokrajowców. Zajęcia prowadzone są w międzynarodowych grupach.

Studia licencjackie WSAiB

Kolejną nowością są studia na kierunku zarządzanie w specjalnościach: reklama i marketing, agrobiznes, zarządzanie jakością oraz przedsiębiorczość międzynarodowa.

"text-align: justify;">WSAiB to uczelnia niepubliczna, która działa najdłużej na pomorzu. Oferuje kształcenie na 8 kierunkach z 30 specjalizacjami do wyboru. W ofercie uczelni znajdują się kierunki: prawo, administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, logistyka, zarządzanie, pedagogika społeczna, finanse i rachunkowość.

W zbliżającym się roku akademickim WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni planuje uruchomienie nowego kierunku transport. Będą to studia inżynierskie prowadzone na dwóch specjalnościach: transport metropolitalny oraz Inżynieria i logistyka transportu.

Poznaj uczelnię: Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni