Rachunkowość i zarządzanie finansowe

Rachunkowość i zarządzanie finansowe to studia oferowane przez Górnośląską Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości

GWSP to uczelnia prywatna, która zgodnie z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego kształci studentów pod kątem oczekiwań pracodawców i z udziałem przedsiębiorców, menedżerów i specjalistów, nie tracąc z pola widzenia dobrego przygotowania do studiów II stopnia.

Studia licencjackie na kierunku rachunkowości  i zarządzanie finansowe realizowane są w dwóch trybach: stacjonarnym i niestacjonarnym. Celem programu kształcenia jest przekazanie fachowej wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu rachunkowości oraz zarządzania finansami. Absolwenci kierunku po zakończeniu nauki będą przygotowani do podjęcia pracy jako (np.): specjalista ds. księgowości. Dodatkowo zdobyte umiejętności pozwolą absolwentom na prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Przedmioty podstawowe na kierunki rachunkowość i zarzadzanie finansowe

• Ekonomia menadżerska
  • Zarządzanie organizacjami
  • Finanse organizacji